Game Schedule

Oct

17

vs. Eagan B1

(Scrimmage)
Eagan Civic Arena

11:45 AM

Oct

30

vs. Eastview

(Scrimmage)
Highland south rink

2:00 PM

Nov

6

vs. Hopkins B1

(Scrimmage)
Pleasant Arena

3:20 PM

Nov

13

vs. West St. Paul

(Scrimmage)
Saint Thomas Ice Arena

9:10 AM

Nov

20

vs. Minneapolis Storm

(Scrimmage)
Parade Ice Garden

3:30 PM

Dec

3

vs. Mounds View SB

(League)
Shoreview Ice Arena

6:40 PM

Dec

4

vs. Somerset SB1

(League)
Pleasant Arena

6:50 PM

Dec

5

vs. Chisago Lakes SB1

(League)
Charles M. Schulz-Highland Arena

12:50 PM

Dec

11

vs. Roseville SB1

(League)
Charles M. Schulz-Highland Arena

11:40 AM

Dec

12

vs. Forest Lake SB

(League)
Forest Lake Sports Center

12:00 PM

Dec

18

vs. Rochester Gray

(Tournament)
Graham Arena Complex

9:00 AM

Dec

18

vs. Des Moines

(Tournament)
Graham Arena Complex

7:00 PM

Dec

19

vs. None

(Tournament)
Graham Arena Complex

8:00 AM

Dec

22

vs. Stillwater SB1 Black

(League)
St Croix Valley Recreation Center

5:45 PM

Jan

2

vs. Hudson SB

(League)
Charles M. Schulz-Highland Arena

10:50 AM

Jan

7

vs. Northfield

(Tournament)
Charles M. Schulz-Highland Arena

10 - 1 (W)

Jan

8

vs. STMA-Gold

(Tournament)
Charles M. Schulz-Highland Arena

6 - 1 (W)

Jan

9

vs. Edina

(Tournament)
Charles M. Schulz-Highland Arena

2:50 PM

Jan

16

vs. Stillwater SB Red

(League)
Charles M. Schulz-Highland Arena

12:00 PM

Jan

17

vs. Inver Grove Heights B1

(Scrimmage)
VMCC ARENA

6:30 PM

Jan

20

vs. River Falls

Highland South Rink

6:10 PM

Jan

23

vs. Mahtomedi SB

(League)
Charles M. Schulz-Highland Arena

3:30 PM

Jan

29

vs. Somerset SB1

(League)
Somerset Ice Arena

7:40 PM

Jan

30

vs. Hudson SB

(League)
Hudson Sports & Civic Center

12:10 PM

Feb

5

vs. Stillwater SB Red

(League)
St Croix Valley Recreation Center

5:45 PM

Feb

6

vs. Stillwater SB Black

(League)
Charles M. Schulz-Highland Arena

12:00 PM

Feb

12

vs. White Bear Lake SB1 Black

(League)
WBSC White Bear Lake Sports Center

6:30 PM

Feb

13

vs. White Bear Lake SB1 Orange

(League)
Charles M. Schulz-Highland Arena

3:30 PM

Feb

18

vs. Des Moines Red

(Tournament)
Moorhead Sports Center

7:45 AM

Feb

18

vs. Moorehead

(Tournament)
Scheels Arena

1:00 PM

Feb

19

vs. Grand Forks Blue

(Tournament)
South High Sports Arena

11:45 AM

Feb

19

vs. Minnesota River

(Tournament)

5:30 PM

Feb

20

vs. Sartell

(Tournament)
Southwest arena - Armstrong

9:30 AM

Feb

23

vs. Roseville

(Playoff)
Oscar Johnson Arena

6:40 PM

Feb

24

vs. District Playoffs

12:00 PM

Confirm Delete
Click the delete icon again to confirm. Click escape to cancel.