Game Schedule
Oct
11
vs. Eagan B1
(Scrimmage)Eagan Civic Arena
6 - 5 (W)
Oct
13
vs. Centennial B1
(Scrimmage)Schwann's Super Rink (Rink 3)
2 - 2 (T)
Oct
21
vs. St Louis Park
(Scrimmage)Highland North
1 - 1 (T)
Oct
23
vs. Shakopee B1
(Scrimmage)Shakopee Ice Arena( Rink 1)
2 - 1 (W)
Oct
27
vs. Centennial
(Scrimmage)Drake
5 - 1 (W)
Oct
31
vs. Apple Valley/ Scrimmage
Highland North1 - 1 (T)
Nov
1
vs. Baldwin BB1
Highland North8 - 2 (W)
Nov
2
vs. Moundsview
Shoreview Ice Arena5 - 0 (W)
Nov
5
vs. Minneapolis Black BB1
(Scrimmage)Drake
5 - 1 (W)
Nov
7
vs. Stillwater
St Croix Recreation Center/ South Rink2 - 2 (T)
Nov
9
vs. Mahtomedi Gold
West Side0 - 1 (L)
Nov
11
vs. Cottage Grove
(Scrimmage)Drake
2 - 5 (L)
Nov
12
vs. River Falls
Wildcat Centre4 - 0 (W)
Nov
14
vs. Rosemount
(Scrimmage)Highland North
2 - 0 (W)
Nov
15
vs. Forest Lake
Highland South5 - 1 (W)
Jan
16
vs. Stillwater
Highland South5 - 1 (W)
Jan
17
vs. Mahtomedi Blue
Lily Lake3 - 4 (L)
Jan
19
vs. Woodbury Black B1
(Scrimmage)Drake
4 - 1 (W)
Jan
23
vs. Osseo/Maple Grove
(Scrimmage)Highland South
3 - 3 (T)
Jan
24
vs. Baldwin
Baldwin United Center11 - 1 (W)
Jan
30
vs. Elk River Black
(Scrimmage)Highland South
2 - 0 (W)
Jan
31
vs. Roseville
(League)Oscar Johnson Arena
3 - 3 (T)
Feb
2
vs. Mahtomedi BB1 Gold
(League)White Bear County Arena
3 - 0 (W)
Feb
5
vs. Hudson
Hudson Drewiske5 - 1 (W)
Feb
6
vs. Chisago Lakes
Chisago Lakes Ice Arena6 - 1 (W)
Feb
13
vs. MVI
(League)Shoreview Ice Arena
3 - 2 (W)
Feb
14
vs. WBL
(Scrimmage)WBSC White Bear Lake Sports Center
5 - 3 (W)
Feb
14
vs. Roseville
(Scrimmage)Oscar Johnson Arena
2 - 5 (L)
Feb
16
vs. Mahtomedi BB1 Blue
(Scrimmage)Drake
1 - 1 (T)
Feb
20
vs. Eagan (Controlled Scrimmage)
(Practice)Highland South
6:10 PM
Feb
21
vs. Minnetonka
(Scrimmage)Pagel Activity Center
0 - 9 (L)
Feb
24
vs. Osseo Maple Grove Black
(Scrimmage)Highland North
2 - 4 (L)
Feb
27
vs. Hastings
(Scrimmage)Highland South
7 - 1 (W)
Feb
28
vs. Edina Green
(Scrimmage)Richfield Ice Arena
1 - 6 (L)
Mar
4
vs. Champlin Park BB1
(Scrimmage)Highland North
0 - 4 (L)
Mar
6
vs. Sibley
(Scrimmage)Highland South
3 - 2 (W)
Mar
8
vs. Roseville
(Playoff)White Bear Lake Arena
6 - 1 (W)
Mar
11
vs. Stillwater
(Playoff)White Bear Lake Arena
3 - 2 (W)
Mar
13
vs. Mahtomedi Gold
(Playoff)WBSC White Bear Lake Sports Center
2 - 1 (W)
Mar
19
vs. Rogers
(Playoff)St Croix Valley Recreation Center
8 - 1 (W)
Mar
20
vs. Elk River Black
(Playoff)St Croix Valley Recreation Center
3 - 4 (L)
Mar
20
vs. Mahtomedi Blue
(Playoff)St Croix Valley Recreation Center
5 - 4 (W)
Mar
21
vs. Champlin Park
(Playoff)St Croix Valley Recreation Center